لیورپول زیبایی – گالری‌ها در طول اجتماع برای لیورپول

لیورپول به واسطه هر بیتلز در سرتاسر جهان به عنوان جامعه موسیقی دراماتیک شناخته می شود. به طور سالانه، همه مشتریان را در سراسر جهان جذب می کند که چیزهای معروفی شبیه به میخانه غار – زمانی که بیتلز قطعاً  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد اولین آموخته بود – و همچنین از طریق ذخیره گزارش های گینس در زمان بودجه جامعه به رسمیت شناخته می شود. . با این حال، لیورپول در میان نقاط زیبایی شناختی اروپا است و همچنین گفته می شود که گالری های بیشتری را در مقایسه با سایر جوامع در سراسر بریتانیا، بیرون از نیوکاسل، قرار می دهد. برای هر کسی که در حال تور لیورپول است، و به طور کامل نمی‌داند از کجا باید با مجموعه‌ای از استعدادهای ویدیویی یا گرافیکی شروع کرد، در اینجا یک دستورالعمل سریع وجود دارد که گالری‌های مهم را به شما معرفی می‌کند.

شاید مشهورترین اتاق استعداد یا فضا در طول اجتماع، مطمئناً تیت لیورپول باشد. اولین گالری که در طول سال 1988 افتتاح شد، همراه با تیت سنت ایوز در طول کورنوال، در تلاشی برای قرار دادن همراه با نشان دادن کار در مجموعه تیت بیرون از درهای نیوکاسل ایجاد شده است. Any Tate Set یکی از اصلی‌ترین مخازن استعدادها در سراسر بریتانیا است، همراه با تمرکز بر روی کار با 1500 برای این روز. به طوری که در سال 2000 برای تیت فشن در نیوکاسل، تیت لیورپول در ابتدا بهترین اتاق نمایشگاه یا فضای تخصصی در زمینه استعدادهای مد در کشور بود. در طول سال 2012، استرس شامل کار با متخصص تحسین شده امروزی چارلین فون هیل خواهد شد، و همچنین به طور قابل توجهی به مهمانی Turner Monet Twombly امیدوار بود: یک امکان نگاه به نمایشگاه برای کار با JM Turner، Claude Monet همراه با Cy Twombly در سراسر بریتانیا.

یک قرن زودتر از افتتاح تیت لیورپول، بالتیمور با هر مکانی در گالری هنر جوگر روبرو شد. در این زمان، هر گالری هنری Jogger قطعاً بخشی طبیعی از موزه‌های ملی‌شده لیورپول است، نوعی آژانس که گفته می‌شود مجموعه استعدادهای ملی‌شده عمدتاً انگلیسی زبان را به طور کامل و نه در جامعه بودجه ایجاد می‌کند. ورود به گالری هنر Jogger قطعا برای هر نمایشگاه و همچنین فروش انواع نقطه ای دوباره در “گالری ملی در شمال” هزینه صفر است. یکی از موفق‌ترین‌هایی که در طول یک مجموعه موفق به کسب جایزه شده است، یک اثر هنری پیش از رافائلی است که شامل غذاهای آماده توسط ویلیام هولمن فایند به همراه دانته گابریل روستی است.

اخیراً، IESCAABLE FACT (بنیاد استعداد و استعداد همراه با فناوری الهام بخش) مدت هاست که یکی از مراکز کلیدی بازدید از نمایشگاه ها بوده است. در طول سال 2003، واقعیت غیرقابل بازگشایی، خانه گالری هایی است که در هنگام برگزاری تغییر ظاهر همراه با آثار هنری مختلف روزنامه و تلویزیون تخصص دارند، و در ابتدا یک نقطه فروش کلیدی در تمام طول سال یا بیشتر لیورپول بود، عمدتاً به دلیل بودجه اروپا برای جامعه در سال 2008. سادلی پلیس در مناطق دیگر، مجموعه استعدادهای جورج هولت – یکی از بازرگانان ویکتوریایی کلیدی که در دوران لیورپول زندگی می کرد – را در طول یک آماده سازی واقعی نمایش می دهد. هر گالری هنری Ceri Present، که متأسفانه در سال 2008 افتتاح شد، به طور تخصصی در زمینه تصویرسازی استعدادهای امروزی فعالیت می کند. همراه با اطراف کانال مرسی در طول Wirral، گالری هنری لیور با مجموعه قابل توجهی از مبلمان خانه 100 ساله هجدهم همراه با راه حل های Wedgwood ارائه می شود.

موتورهایی که لیورپول با نقاط جدی انگلیسی به عنوان مثال نیوکاسل، ادینبورگ همراه با منچستر به طور مکرر در طول سال ارائه خواهد کرد. با این حال، افراد همراه با دنبال‌کنندگان استعدادهای کارائیب ممکن است محصولات تکمیلی را از طریق دوسالانه لیورپول بیابند، استعداد امروزی در سراسر جهان که پس از آن در سال 2012 طراحی شده است. بسیاری از جالب ترین بریتانیایی ها همراه با جشنواره های استعدادهای تخیلی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *